Zadzwoń! +48 59 724 79 85

O nas

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu bieżącej obsługi księgowej oraz kadrowej. Nasze biuro rachunkowe cechuje się profesjonalnym i indywidualnym podejściem, rozszerzając podstawową obsługę o doradztwo biznesowe, podatkowe i prawne. Nasza oferta  została skomponowana tak, aby możliwie najszerzej odpowiedzieć na zapotrzebowanie Naszych Klientów. 

Dzięki ofercie usług księgowych opartej na wszechstronnej wiedzy, możemy się cieszyć uznaniem klientów nie tylko z Polski, ale również innych krajów Unii Europejskiej.

Fundament naszego zespołu tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem specjalizujących się w swoich konkretnych dziedzinach. Dzięki stałemu rozwojowi oraz ciągłemu doskonaleniu świadczonych przez nas usług możemy zagwarantować spokój Naszym Klientom i to powoli staje się naszym motto.

Sprawdź, co nas wyróżnia

Kompleksowa oferta

Wszystkie usługi dla Twojej firmy w jednym miejscu - bez uciążliwych poszukiwań i zbędnej biurokracji.

Doświadczony zespół

Dysponujemy wysokiej klasy specjalistami z każdej dziedziny naszej oferty.

Pogląd przez internet

Możesz w każdej chwili podejrzeć wyniki i księgi swojej firmy online.

Gwarancja spokoju

Nasze doświadczenie gwarantuje, że Twoja firma jest w dobrych rękach, a Ty możesz spać spokojnie.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych