Zadzwoń! +48 59 724 79 85

Obsługa kadrowo płacowa Toruń

Obsługa kadrowo płacowa Toruń

Obsługa kadrowo płacowa Toruń - biura księgowe i rachunkowe

Obsługa kadrowo-płacowa firmy powinna być prowadzona rzetelnie i dokładnie, by zagwarantować pracownikom bezpieczeństwo prawne i ubezpieczeniowe, a także nie narażać spółki na odpowiedzialność wynikającą z przepisów kodeksu pracy, kodeksu cywilnego czy nawet kodeksu karnego. Mogą ją realizować wyspecjalizowane działy w danej firmie, ale także przez zewnętrzne biura księgowe i rachunkowe.

Obsługa kadrowa Toruń - Biuro Rachunkowe MKG Consulting

Biuro Rachunkowe MKG Consulting to zespół specjalistów z zakresu rachunkowości, księgowości, kadr i płac. Oferujemy naszym Klientom doradztwo biznesowe i prawno-podatkowe. Dzięki najwyżej jakości oprogramowania, z którego korzystamy, mają Państwo stały dostęp do wyników finansowych i księgowych swojej firmy. Nasi doradcy ciągle poszerzają i aktualizują swoją wiedzę, dzięki czemu świadczone przez nas usługi wykonujemy z najwyższą rzetelnością, jakością i co najważniejsze - z korzyścią dla Państwa firmy.

Usługi kadrowe Toruń i ich zakres

W zakresie naszych usług gwarantujemy Państwu:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej.
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych, umów o pracę, list płac oraz zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z ZUS.
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.
  • Kierowanie na wstępne, okresowe i kontrolne badania lekarskie.
  • Wystawianie świadectw pracy.
  • Przygotowywanie rozliczeń i odpowiedniej dokumentacji dla ZUS, Urzędu Skarbowego, PFRON czy GUS.
  • Obsługę świadczeń socjalnych oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego.

Obsługa kadrowo-płacowa Toruń cennik

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest łatwe i wiąże się z wieloma obowiązkami. Odpowiedni nadzór nad dokumentacją i rachunkowością to warunek konieczny dla prawidłowo funkcjonującego biznesu. Warto powierzyć to doświadczonemu i rzetelnemu biuru rachunkowemu. Koszt obsługi zależy od wielkości obsługiwanego podmiotu oraz zakresu usług.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych